AnasayfaAmerikan TırlarıArabaArazi SUV Pick-upAtvBiçerDöverDorseİş MakineleriJantKamyonKamyonetMinibüs ve MidibüsMinivan ve PanelvanLastikMotosikletOtobüsTır (Çekici)Traktör 

2019 TIR ÇEKİCİ KAMYON MODELLERİ
2019 tır çekici ve kamyon modelleri görücüye çıkmaya başladı. BMC yeni çekicisi TUĞRA' yı tanıtırken, FORD yeni çekicisi F-MAX ile taşıma sektöründeki yerini alacak. Uzun zamandır merakla beklenen TUĞRA, Almanya Hannover’de gerçekleşen AA Otomotiv ve Yan Sanayii Fuarı’nda ilk kez dünya sahnesine çıktı.

1964 yılında kurulan Türkiye’nin ticari ve askeri araç üreticilerinden BMC, 2014 yılından bu yana gerçekleştirdiği yoğun Ar-Ge, mühendislik ve üretim süreçlerinin sonucunda yeni kamyon ailesini piyasaya sundu.

Türkiye de 1960 yılından bu yana kamyon üretimi yapan Ford yeni F Max i piyasaya sürdü. Hem TUĞRA hemde F-MAX de birçok yeni özellik bulunmakta.

 

ASKAM BMC DAF
FORD IVECO MAN
MERCEDES-BENZ RENAULT SCANIA
   
 

VOLVO

 

2019 çekici fiyatları

2019 tır fiyatları

2019 çekici modelleri

2019 tır modelleri


Tır Markaları ve Modelleri Çekici Markaları ve Modelleri

 

TIRLAR.ORG TIR ÇEKİCİ KAMYON DORSE ARABA ARAZİ ARACI SUV PICK-UP ATV BİÇERDÖVER İŞ MAKİNELERİ FORKLİFT JANT LASTİK KAMYONET MİNİBÜS MİDİBÜS MİNİVAN PANELVAN MOTOSİKLET OTOBÜS TRAKTÖR MARKALARI MODELLERİ 2019 2020 2021